Iron Combat Polska jest niezależną szkołą samoobrony i walki wręcz, prowadzącą zajęcia w oparciu o system Kalah.
Na rynku działamy od roku 2013 – początkowo jako franczyzobiorca jednej ze szkół Krav Maga.
W 2017 roku powołujemy do życia markę Iron Krav Maga Polska, która po oficjalnym wprowadzeniu programu Kalah w 2019 roku przyjmuje ostateczny kształt Iron Combat Polska.

W ofercie dla dorosłych / młodzieży znajdziecie regularne treningi Kalah, zajęcia indywidualne, oraz szkolenia dla grup zorganizowanych i firm – również z dojazdem do Klienta.
Oferta dla najmłodszych to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami samoobrony.

Żelazne zasady. Determinacja. Samodyscyplina. Odpowiedzialność.
Wszystkie nasze grupy są mieszane. Nie prowadzimy grup tylko dla kobiet. Nie wciskamy kitu i nie sprzedajemy iluzji że ćwicząc z koleżanką nauczysz się bronić przed agresywnym, spoconym, śmierdzącym i nabuzowanym facetem – zawsze cięższym i zawsze silniejszym od ciebie.
Samoobrona to nie aerobik ani zumba – nie jest dla każdego. Jeśli chcesz ćwiczyć „technicznie”, bezkontaktowo, we wszystkich możliwych ochraniaczach i wierzyć, że w razie potrzeby samo się zrobi… to lepiej spróbuj czegoś innego. Jeśli masz motywację i rzeczywiście chcesz nauczyć się bronić, to miej świadomość że siniaki, stłuczenia, połamane paznokcie, wyrwane włosy – to są koszty tego co robimy. To jedyna gwarancja jaką dajemy, biorąc odpowiedzialność za to, czego uczymy.
Close Menu